Team

    maandag             dinsdag                  woensdag             donderdag        
vrijdag                
                
  Groep  1-2 A Mirjam Unger Mirjam Unger Mirjam Unger Mirjam Unger
Isabel v. Ravenswaaij
Mirjam Unger
Isabel v. Ravenswaaij
  Groep  1-2 B Eva van Erp Eva van Erp Eva van Erp Sabine Assies Sabine Assies
 
  Groep  1-2 C Anselma Derksen Anselma Derksen Anselma Derksen Anselma Derksen Anselma Derksen

 
Groep  1-2 D Fiona Boulton Fiona Boulton Fiona Boulton Lenie Melchers Fiona Boulto
  Groep  1-2 E Evelien de Vink/ Isolde van IJzendoorn Evelien de Vink/ Isolde van IJzendoorn Evelien de Vink/ Isolde van IJzendoorn Evelien de Vink/ Isolde van IJzendoorn Evelien de Vink/ Isolde van IJzendoorn
  Groep  3 A Eva van Veen Eva van Veen Marieke Hooning Marieke Hooning Marieke Hooning

 
Groep  3 B Els Vereecken Els Vereecken Els Vereecken Els Vereecken Els Vereecken
  Groep  3 C  Quinda Vader/Hugo Smeijer  Hugo Smeijer Quinda Vader/Hugo Smeijer  Quinda Vader Quinda Vader
  Groep 4 A Michelle Abcouwer Michelle Abcouwer Michelle Abcouwer Michelle Abcouwer Michelle Abcouwer
  Groep  4 B Rommie Kuindersma Rommie Kuindersma Ellie Rhebergen Ellie Rhebergen Ellie Rhebergen
  Groep  5 A Charlotte Congo Charlotte Congo Charlotte Congo Charlotte Congo Charlotte Congo
  Groep  5 B Jeffrey van Beveren Jeffrey van Beveren Jeffrey van Beveren Jeffrey van Beveren Jeffrey van Beveren

 
Groep  6 A Ilana Proeskie Ilana Proeskie Ilana Proeskie Ilana Proeskie Ilana Proeskie
  Groep  6 B Steven Schilp Steven Schilp Steven Schilp Steven Schilp Steven Schilp
 
  Groep  7 A Layla Dam Layla Dam Meryam Dammen Meryam Dammen Meryam Dammen
  Groep  7 B Anat Ginton Anat Ginton Layla Dam Anat Ginton Anat Ginton
 
  Groep  8 A Erwin
Nieuwenkamp/
Kirsten Zuurbier
Erwin
Nieuwenkamp/
Kirsten Zuurbier
Erwin
Nieuwenkamp
Erwin
Nieuwenkamp
Erwin
Nieuwenkamp
  Groep  8 B Jolanda Brinkman) Jolanda Brinkman Kirsten Zuurbier Jolanda Brinkman Jolanda Brinkman
  Onderwijs assistente Maike Sinester Maike Sinester Maike Sinester Maike Sinester Maike Sinester
  Vakdocent gymnastiek Maarten van Beek   Maarten van Beek Maarten van Beek Maarten van Beek
  Vakdocent dans drama     Det van de Vorstenbosch Det van de Vorstenbosch Det van de Vorstenbosch
  Intern begeleider Arjan Gloudemans     Arjan Gloudemans Arjan Gloudemans
  Intern begeleider   Gees van der Schoor Gees van der Schoor Gees van der Schoor  
  Conciërge
Aldoende 2
Tiny van Rooijen Tiny van Rooijen Walter Kraak Tiny van Rooijen Tiny van Rooijen
  Conciërge
Aldoende 1&2
  Walter Kraak      
  Administratief medewerkster Gita Samoedjh Gita Samoedjh Gita Samoedjh Gita Samoedjh Gita Samoedjh
  Adjunct Directeur Lenie Melchers       Lenie Melchers
  Directeur Els Ramaekers Els Ramaekers Els Ramaekers Els Ramaekers
 
  Anti-pest coordinator Els Ramaekers Els Ramaekers Els Ramaekers Els Ramaekers  
  Vertrouwens
personen
Els Vereecken
Fiona Boulton
Els Vereecken
Fiona Boulton
Els Vereecken
Fiona Boulton
Els Vereecken Els Vereecken
Fiona Boulton
  Aandacht
functionaris
  Gees van der Schoor Gees van der Schoor Gees van der Schoor  
  Preventie
medewerker
Els Ramaekers Els Ramaekers Els Ramaekers Els Ramaekers