Team

  maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag
Groep 1-2 A
 
Mirjam Unger Mirjam Unger Mirjam Unger Mirjam Unger Isabelle van Ravenswaaij
Groep 1-2 B
 
Sabine Assies Sabine Assies Sabine Assies Isabelle van Ravenswaaij Sabine Assies
Groep 1-2 C
 
Jelle Soethout Jelle Soethout Jelle Soethout Jelle Soethout Jelle Soethout
Groep 1-2 D
 
Fiona Boulton Fiona Boulton Laura Bremmers Fiona Boulton Fiona Boulton
Groep 1-2 E
 
Isabelle van Ravenswaaij Isabelle van Ravenswaaij Isabelle van Ravenswaaij Evelien de Vink Evelien de Vink
Groep 3 A
 
Hugo Smeijer Hugo Smeijer Marieke Hooning
Hugo Smeijer
Marieke Hooning Marieke Hooning
Groep 3 B
 
Els Vereecken Els Vereecken Els Vereecken Els Vereecken Els Vereecken
Groep 4 A
 
Quinda Vader Eva van Veen Quinda Vader Quinda Vader Quinda Vader
Groep 4 B
 
Michelle Abcouwer/
Eva van Veen
Michelle Abcouwer Michelle Abcouwer Michelle Abcouwer Michelle Abcouwer
Groep 5 A
 
Rommie Kuindersma Rommie Kuindersma Demtrio Erken Rommie Kuindersma Demetrio Erken
Groep 5 B
 
Steven Schilp Steven Schilp Steven Schilp Steven Schilp Steven Schilp
Groep 6 A
 
Jeffrey van Beveren Jeffrey van Beveren Jeffrey van Beveren Jeffrey van Beveren Jeffrey van Beveren
Groep 6 B
 
Ilana Proeskie Ilana Proeskie Ilana Proeskie Ilana Proeskie Ilana Proeskie
Groep 7 A
 
Erwin Nieuwenkamp Erwin Nieuwenkamp Erwin Nieuwenkamp Erwin Nieuwenkamp Erwin Nieuwenkamp
Groep 7 B
 
Jolanda Brinkman Kirsten Zuurbier Jolanda Brinkman Jolanda Brinkman Jolanda Brinkman
Groep 8 A
 
Layla Dam Layla Dam Meryam Dammen Meryam Dammen Meryam Dammen
Groep 8 B
 
Anat Ginton Anat Ginton Kirsten Zuurbier/
Layla Dam
Kirsten Zuurbier Anat Ginton
Extra leerkracht
 
Demetrio Erken Demetrio Erken   Demetrio Erken  
Onderwijsassistente
 
Maike Sinester Maike Sinester Maike Sinester Maike Sinester Maike Sinester
Vakdocent gymnastiek
 
Maarten van Beek   Maarten van Beek Maarten van Beek Maarten van Beek
Vakdocent dans/drama     Det van de Vorstenbosch Det van de Vorstenbosch Det van de Vorstenbosch
Intern begeleider
 
Arjan Gloudemans     Arjan Gloudemans Arjan Gloudemans
Intern begeleider
 
  Gees van der Schoor Gees van der Schoor Gees van der Schoor  
Conciërge Aldoende 2
 
Tini van Rooijen Tini van Rooijen Walter Kraak Tini van Rooijen Tini van Rooijen
Conciërge Aldoende 1&2   Walter Kraak      
Administratief medewerkster Gita Samoedjh Gita Samoedjh Gita Samoedjh Gita Samoedjh Gita Samoedjh
Adjunct Directeur
 
  Lenie Melchers   Lenie Melchers Lenie Melchers
Directeur
 
Els Ramaekers Els Ramaekers Els Ramaekers Els Ramaekers  
Anti-pestcoördinator
 
Els Ramaekers Els Ramaekers Els Ramaekers Els Ramaekers  
Vertrouwenspersonen
 
Els Vereecken
Fiona Boulton
Els Vereecken
Fiona Boulton
Els Vereecken
Fiona Boulton
Els Vereecken Els Vereecken
Fiona Boulton
Aandachtsfunctionaris
 
  Gees van der Schoor Gees van der Schoor Gees van der Schoor  
Preventiemedewerker
 
Els Ramaekers Els Ramaekers Els Ramaekers Els Ramaekers