Leerkrachten
Groep maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag
1-2 A
 
Mirjam Unger Mirjam Unger Mirjam Unger Mirjam Unger /Siree van der Velde Siree van der Velde
1-2 B
 
Sabine Assies Sabine Assies Laura Bremmers Sabine Assies Sabine Assies
1-2 C
 
Jelle Soethout Jelle Soethout Jelle Soethout Jelle Soethout Jelle Soethout
1-2 D
 
Femke Reints Femke Reints Femke Reints Femke Reints Femke Reints
1-2 E
 
Mariëtte Blom     Mariëtte Blom Mariëtte Blom Mariëtte Blom Petra van der Poort
3A
 
Marieke Hooning Rommie Kuindersma Marieke Hooning Marieke Hooning Marieke Hooning
3B
 
Hugo Smeijer Hugo Smeijer Hugo Smeijer Hugo Smeijer Hugo Smeijer
3C
 
Marieke Janssen Marieke Janssen Marieke Janssen Marieke Janssen Marieke Janssen
4A
 
Michelle Abcouwer /
Eva van Veen
Michelle Abcouwer Michelle Abcouwer Michelle Abcouwer Michelle Abcouwer
4B
 
Quinda Vader Eva van Veen Quinda Vader Quinda Vader Quinda Vader
5A
 
Els Vereecken Els Vereecken Els Vereecken Els Vereecken Els Vereecken
5B
 
Anat Ginton Anat Ginton / 
Mariëtte van den Berg
Mariëtte van den Berg Anat Ginton Anat Ginton
6A
 
Steven Schilp Steven Schilp Steven Schilp Steven Schilp Steven Schilp
6B
 
Layla Dam Kirsten Zuurbier Kirsten Zuurbier Kirsten Zuurbier Layla Dam
7A
 
Mia Saric Mia Saric Mia Saric /
Meryam Dammen
Meryam Dammen Meryam Dammen
7B
 
Jeffrey van Beveren /
Sabba Butt
Jeffrey van Beveren /
Sabba Butt
Jeffrey van Beveren Jeffrey van Beveren Jeffrey van Beveren
8A
 
Ilana Proeskie Ilana Proeskie Ilana Proeskie Ilana Proeskie Ilana Proeskie
8B
 
Jolanda Brinkman Jolanda Brinkman Demetrio Erken Jolanda Brinkman Jolanda Brinkman

 

Vakleerkrachten
Maarten van Beek
Leerkracht Bewegingsonderwijs
maandag t/m vrijdag
Laura Bremmers
Vakleerkracht koken
dinsdag
Det van de Vorstenbosch
Vakdocent Dans/Drama
woensdag t/m vrijdag
Evelien de Vink
Vakleerkracht Spraak/Taal
donderdag & vrijdag
Tineke Veenhof
Vakdocent Dans/Drama
donderdag
 
Onderwijsondersteuning 
Gita Samoedjh
Administratie
maandag t/m vrijdag
Tini van Rooijen
Conciërge Aldoende 2
maandag, dinsdag, donderdag & vrijdag
Maike Sinester
Onderwijsassistente
maandag t/m vrijdag
Walter Kraak
Conciërge Aldoende 1 en 2
dinsdag & woensdag
Interne begeleiding
Arjan Gloudemans
Intern begeleider
maandag, donderdag & vrijdag
Gees van der Schoor
Intern begeleider
dinsdag t/m donderdag
Directie
Michel Zegwaard
Directeur
maandag t/m vrijdag